Встановлення та обслуговування систем відеоконтролю ▶️ЗЕВС
Агентство Безпеки ЗЕВС - один із лідерів на ринку охоронних послуг у м. Одеса та її області

Системи відеонагляду

Технічні засоби охоронних пристроїв використовуються, щоб максимально убезпечити клієнта та його майно. Агентство Безпеки «ЗЕВС» представляє комплекс послуг із системами відеоспостереження. Ми підбираємо оптимальні варіанти відеоконтролю у м. Одеса та одеській області.

Організація відеоконтролю на території дає можливість нашим замовникам скоротити витрати на утримання великої кількості персоналу та запобігти можливим втратам у разі нападу на об'єкт. Завдяки досвіду наших співробітників, Ви в найкоротший термін отримуєте якісне виконання Вашого замовлення з урахуванням усіх побажань та вимог.

про послугу

Відеоспостереження

Установка систем відеоспостереження – необхідна складова для клієнтів, які хочуть забезпечити безпеку та оперативний контроль у житловому, громадському чи промисловому об'єкті. Система відеоспостереження дозволяє віддалено спостерігати за подіями як на самому об'єкті, що охороняється, так і на прилеглій території. Це дозволяє своєчасно виявити наближення підозрілих осіб або спробу проникнення на територію.

При замовленні систем відеоспостереження Ви отримуєте оперативну інформацію, відеофіксацію, яка точно покаже що відбувалося і відбувається на об'єкті, і причину події. На даний момент практично кожне підприємство, торговий центр або офісний будинок користуються відеоспостереженням. Установка систем відеоспостереження-ефективний спосіб вирішення комплексу задач:

  • Запобігання несанкціонованому доступу небажаних осіб;
  • Перевірка виконання корпоративних правил;
  • Вирішення конфліктних та спірних ситуацій шляхом перегляду записів з камери;
  • Контроль великої території, кількох об'єктів чи кількох приміщень однією людиною;
  • Отримання достовірних доказів суду чи слідства.

Етапність

  • Виїзд спеціаліста Агентства Безпеки “ЗЕВС” на об'єкт замовника для аудиту об'єкта.
  • Розробка проекту та вибір обладнання.
  • Монтаж системи відеоспостереження.
  • Налаштування та перевірка якості роботи камер у різних режимах.
  • Підключення віддаленого доступу, встановлення паролів та видача кодів.

Переваги

Співробітники Агентства Безпеки “ЗЕВС” підберуть оптимальні варіанти систем відеоспостереження для вашого об'єкту та запропонують найбільш ефективний та вигідний для вас варіант.

Чому обирають Агентство Безпеки "Зевс"

1. Ми використовуємо лише сертифіковане обладнання, що відповідає передовим вимогам щодо надійності та ефективності, а також чинним законодавчим нормам.

2. Колектив нашого Агентства Безпеки – професіонали своєї справи, які мають величезний досвід та навички у сфері безпеки, а завдяки великому досвіду ми можемо забезпечити безпеку будь-якого об'єкта.

Професійна консультація
разом ми зможемо більше
відгуки
що говорять про нас
CЕМЕН ГУНДЗА

Агентство безпеки, дуже швидка реакція, професійність групи швидкого реагування моя безпека в надійних руках дякую вам.

СВЕТЛАНА РАДОВАНОВА

Агентство безпеки працює чудово, професійно підійшли до установки сигналізації, чуйні менеджери! Дякую за роботу

НАТАЛЬЯ СЕРИКОВА

Мені сподобалася акція, що діє, на послуги))) Плюс оплатила за рік, ще знижка додалася. Ціна на обладнання така ж як у всіх, на мою думку. Нема хитро-захованих виплат.

АНДРЕЙ ДЮКОВ

Свої обов'язки виконують якісно, не чув жодного разу, щоб охорону цієї компанії побили грабіжники. Користуюсь їх послугою 911 на мобільному, якщо ставитиму будинок під охорону - вже знаю кого виберу!

Питання відповідь

Часті питання

Навіщо потрібна система відеоспостереження?

Це найефективніший спосіб спостереження за станом об'єкта в режимі он-лайн, оперативної фіксації фактів скоєння правопорушень, контролю якості роботи персоналу та відстеження загальної обстановки на об'єкті.

Як замовити послуги охоронного відеоспостереження?

Замовте систему відеоспостереження за телефоном або на сайті через форму зворотного зв'язку. Якщо вам зручніше спілкуватися у соціальних мережах, підписуйтесь на наші сторінки. Щоб обговорити деталі співробітництва та укласти договір, приїжджайте до офісу компанії у будь-який зручний час.

Чому обирають нас?

Мешканці м. Одеса обирають Агентство Безпеки «ЗЕВС», щоб отримати цілодобовий захист на житлових, складських чи виробничих об'єктах. Ми гарантуємо миттєве виявлення загрози (проникнення), оперативне прибуття груп швидкого реагування для забезпечення безпеки

Чи можу я замовити додаткові послуги охорони після встановлення системи відеоспостереження?

Звісно. Ви можете замовити будь-яку додаткову послугу охорони. Якщо після встановлення камер відеоспостереження вам знадобиться пультова або фізична охорона, зв'яжіться з нашим менеджером. Або залиште заявку на нашому сайті.

Що входить у вартість послуг?

Ціна встановлення відеоспостереження «під ключ» у будинку, на дачі або підприємстві включає огляд об'єкта, проектування, монтаж та налагодження системи.