Системи охорони периметра в Одесі ▶️ «ЗЕВС»
Агентство Безпеки ЗЕВС - один із лідерів на ринку охоронних послуг у м. Одеса та її області

Системи охорони периметра

Агентство Безпеки «ЗЕВС» надає послуги з організації систем охорони периметра в м. Одеса та одеській області. Це важлива складова у забезпеченні безпеки об'єктів приватного та комерційного характеру.

Агентство Безпеки «ЗЕВС» практикує інші системи охорони периметра об'єктів у м. Одеса та одеській області. Наші співробітники забезпечують повну безпеку території, залучають лише першокласне обладнання та гарантують високу якість монтажу.

про послугу

Об'єкти житлового або комерційного призначення потребують цілодобового контролю та надійного захисту, особливо якщо йдеться про заміські будинки або промислові об'єкти з дорогим обладнанням. Встановити систему відеоспостереження або пожежну сигналізацію недостатньо, в цьому випадку буде потрібно розробити індивідуальну систему охорони периметра.

Про послугу

Периметр будь-якого об'єкта, чи то територія підприємства, чи заміської ділянки, є зоною потенційного проникнення сторонніх осіб. Тому ми пропонуємо Вам надійні охоронні системи, щоб уникнути можливих протизаконних дій щодо Вашого майна. До функції Агентства Безпеки “ЗЕВС” входить:

 • 1.Спостереження за станом об'єкта та виявлення порушень за допомогою спеціальних технічних засобів.
 • 2. Виїзд Групи Швидкого Реагування, яка усуває небезпеку за кілька хвилин.

ЕТАПНІСТЬ

 • 1. Обстеження об'єкта, оцінка потенційних загроз та можливих ризиків.
 • 2.Складання пропозиції системи безпеки для повноцінної охорони периметра об'єкта.

3. Монтаж обладнання з виведенням на пульт цілодобового централізованого охоронно-пожежного спостереження.

Переваги послуги

Агентство Безпеки «ЗЕВС» гарантує вам надійну охорону території будь-якого об'єкту: житлового будинку, розважального або торгового центру, промислового підприємства, заміської дачі чи складу. Наші співробітники ретельно вивчають об'єкт та враховують усі фактори, що впливають на охорону периметра.

Чому обирають Агентство безпеки «ЗЕВС»

 • 1.Високий рівень професіоналізму співробітників.
 • 2.Надійний автопрак.
 • 3. Використання сучасного охоронного обладнання.
 • 4. Власний пульт охоронно-пожежного спостереження.
 • 5. Цілодобовий контроль за станом системи безпеки на об'єкті, що охороняється.
 • 6. Оперативне реагування у будь-якій точці міста/області.
 • 7. Клієнто-орієнтований сервіс.
Професійна консультація
разом ми зможемо більше
відгуки
що говорять про нас
CЕМЕН ГУНДЗА

Агентство безпеки, дуже швидка реакція, професійність групи швидкого реагування моя безпека в надійних руках дякую вам.

СВЕТЛАНА РАДОВАНОВА

Агентство безпеки працює чудово, професійно підійшли до установки сигналізації, чуйні менеджери! Дякую за роботу

НАТАЛЬЯ СЕРИКОВА

Мені сподобалася акція, що діє, на послуги))) Плюс оплатила за рік, ще знижка додалася. Ціна на обладнання така ж як у всіх, на мою думку. Нема хитро-захованих виплат.

АНДРЕЙ ДЮКОВ

Свої обов'язки виконують якісно, не чув жодного разу, щоб охорону цієї компанії побили грабіжники. Користуюсь їх послугою 911 на мобільному, якщо ставитиму будинок під охорону - вже знаю кого виберу!

Питання відповідь

Часті питання

Що входить до послуги охорони периметра?

Охорона периметра - сигналізація, що встановлюється по периметру об'єкта. Її головне завдання полягає в ранньому виявленні зловмисників на територію, що охороняється, і передачі сигналу тривоги на пульт централізованого охоронно-пожежного спостереження охорони.

Скільки часу потрібно щоб встановити сигналізацію?

Монтаж технічної охорони периметру виконується від 40 хвилин. У послугу входить установка, настроювання та перевірка роботи системи у різних режимах. Після завершення монтажних та пусконалагоджувальних робіт співробітники нашого технічного відділу проводять інструктаж та навчання користування системою сигналізації.

Як замовити охорону периметру?

Ви можете замовити комплекс охорони периметра будь-яким зручним для вас способом. Заповніть форму зворотного зв'язку або напишіть своє питання онлайн чаті на сайті. Користувачі соціальних мереж можуть зв'язатися з нами через особисті повідомлення. Також на сайті є адреса офісу, номери телефонів та електронна пошта.

Які документи необхідні для підписання договору?

Для укладання договору на надання охоронних послуг вам знадобляться ксерокопії паспорта, ідентифікаційного коду та документи, що підтверджують право власності на об'єкт, що охороняється.