Система управління та контролю доступом
Агентство Безпеки ЗЕВС - один із лідерів на ринку охоронних послуг у м. Одеса та її області

Система управління та контролю доступом

про послугу

Система контролю та управління доступом (СКУД) – охоронна система, що контролює перепустку осіб на територію виробничого, житлового або громадського об'єкта. Безпосереднє завдання СКУД – обмеження доступу, ідентифікація людей, які мають перепустку. Контрольний режим допомагає вирішувати не лише питання безпеки, а й суміжні корпоративні завдання – вести облік робочого часу або розраховувати заробітну плату шляхом інтеграції системи безпеки у програму бухгалтерського обліку.

Агентство Безпеки «ЗЕВС» спроектує та реалізує ефективну та надійну СКУД на об'єкти будь-якої складності. Висококваліфіковані фахівці допоможуть вибрати систему контролю та управління доступом під будь-які завдання, поставлені замовником. Якщо у вас вже є охоронна сигналізація, ми переключимо на свій пульт і в разі потреби розробимо інструкції для підвищення її ефективності.

Принцип дії

Стандартний СКУД складається зі зчитувача, контролера, запобіжного пристрою та датчиків для ідентифікації особи. Принцип впливу системи контролю управління доступом дуже простий: зчитувач реєструє дані з ключа доступу (електронного ключа, брелока або пластикової картки). Далі інформація зі зчитувача передається на контролер, який звіряє її з вихідним кодом. Якщо ключі доступу співпадають, сигнал надсилається до вибраного запобіжного пристрою:

  • Шлагбаум; 
  • Турнікет;
  • Автоматичні двері та ін.

Програмні датчики фіксують факт проходження людини чи автомобіля через обмежувач. Агентство безпеки “ЗЕВС” також працює з біометричними системами. Вони вважаються надійнішими, оскільки електронні ключі або брелоки можна дублювати або викрадати, а з біометричними даними виконувати подібні маніпуляції неможливо. Такі охоронні механізми зазвичай встановлюються на об'єктах особливої ваги: на підприємствах з дорогими технологіями, в адміністративних будинках чи офісних центрах.

Чому саме «ЗЕВС»

  • Колектив нашого Агентства Безпеки - професіонали своєї справи, які мають величезний досвід та навички у сфері безпеки, що дозволяє забезпечити безпеку будь-якого об'єкту.
  • Швидке реагування. Групи підготовлених бійців цілодобово патрулюють усі райони міста та області, щоб забезпечити максимально швидке прибуття на об'єкти, що охороняються. Середня швидкість прибуття ГШР до 7 хвилин.
  • Ми працюємо лише з сертифікованим обладнанням та ліцензійним програмним забезпеченням.
  • Агентство Безпеки “ЗЕВС” надає повний спектр охоронних послуг із захисту майна та життя, забезпечуючи високий рівень безпеки та конфіденційності. Ми забезпечуємо безпеку людей, майна, підприємств, заходів, вантажів та будь-яких об'єктів, незалежно від сфери діяльності.
Професійна консультація
разом ми зможемо більше
відгуки
що говорять про нас
CЕМЕН ГУНДЗА

Агентство безпеки, дуже швидка реакція, професійність групи швидкого реагування моя безпека в надійних руках дякую вам.

СВЕТЛАНА РАДОВАНОВА

Агентство безпеки працює чудово, професійно підійшли до установки сигналізації, чуйні менеджери! Дякую за роботу

НАТАЛЬЯ СЕРИКОВА

Мені сподобалася акція, що діє, на послуги))) Плюс оплатила за рік, ще знижка додалася. Ціна на обладнання така ж як у всіх, на мою думку. Нема хитро-захованих виплат.

АНДРЕЙ ДЮКОВ

Свої обов'язки виконують якісно, не чув жодного разу, щоб охорону цієї компанії побили грабіжники. Користуюсь їх послугою 911 на мобільному, якщо ставитиму будинок під охорону - вже знаю кого виберу!

Питання відповідь

Часті питання

Як замовити систему контролю та управління доступом?

Замовте систему контролю та керування доступом по телефону або на сайті через форму зворотнього зв'язку. Якщо вам зручніше спілкуватися у соціальних мережах, підписуйтесь на наші сторінки. Щоб обговорити деталі співробітництва та укласти договір, приїжджайте до офісу компанії у будь-який зручний час.

Скільки коштує СКУД?

Вартість системи контролю та управління доступом залежить від обраного тарифу обслуговування, кількості охоронних послуг та складності системи безпеки. Абонентська плата включає цілодобове спостереження, постійну технічну підтримку та швидке реагування на сигнали тривоги.

Що робити у разі втрати картки доступу?

Рекомендуємо терміново повідомити службу безпеки, щоб унеможливити попадання небажаної особи на територію об'єкта за допомогою вашого посвідчення. Втрачені перепустки підлягають блокуванню, а не видаленню з бази даних. Це дозволяє контролювати спроби проникнення на об'єкт із заблокованою карткою.

Якщо вимикається електроенергія, двері відчиняються?

Всі встановлені системи контролю доступу на об'єкті оснащені резервними джерелами живлення. Ємності акумулятора, залежно від типу та потужності обладнання, вистачить на 12-48 годин безперервної роботи без постійного електропостачання.

Чи потрібно узгоджувати систему управління доступом із пожежною інспекцією?

Установка охоронного обладнання не потребує погодження з пожежним інспектором. У процесі проектування та монтажу СКУД фахівці Агентства Безпеки «ЗЕВС» обов'язково враховують чинні норми протипожежного захисту.