Засоби протипожежної охорони в Одесі ▶️ «ЗЕВС»
Агентство Безпеки ЗЕВС - один із лідерів на ринку охоронних послуг у м. Одеса та її області

Система протипожежного захисту

Агентство Безпеки «ЗЕВС» пропонує комплекс послуг із забезпечення протипожежного захисту Вашого об'єкту. Ми здійснюємо монтаж пожежної сигналізації та систем оповіщення, використовуючи найнадійніші технічні засоби та сучасні технології. Проект реалізується з урахуванням усіх особливостей приміщення, у суворій відповідності до встановлених вимог та стандартів. У тому числі ми забезпечуємо сервісне обслуговування пожежної установки.

У нас Ви можете замовити організацію протипожежної системи як під ключ, тобто комплекс з проектування, монтажу та обслуговування пристроїв, так і лише один з цих типів робіт. Ви можете звернутися до наших співробітників за консультацією, і вони відповідатимуть на всі питання, пов'язані з пожежною безпекою.

про послугу

Протипожежний захист

На сьогоднішній день наша компанія Агентство Безпеки “ЗЕВС” стабільна та динамічно розвивається, що володіє значним інтелектуальним та технічним потенціалом. Ми працюємо на конкретний результат-досягнення мети, поставленої замовником. Наші фахівці розробляють інженерні рішення на основі сучасних технологій з урахуванням індивідуальних особливостей, потреб, умов, побажань та бюджету замовника.

Використання нових технічних рішень, професійний монтаж дозволяють зменшити вартість монтажних робіт та обслуговування протипожежних систем. Повний інженерний супровід від проекту до здачі в експлуатацію дозволяє здійснити комплексний підхід у вирішенні поставлених завдань.

Інженерні системи частиною яких є пожежна сигналізація допомагають вчасно на ранній стадії визначити місце займання та відправити сигнал тривоги на пульт охоронно-пожежного спостереження, що рятує не тільки майно, а й життя наших клієнтів.

У нас ви можете замовити оцінку протипожежного стану об'єкта, консультацію, обстеження існуючих систем або необхідність встановлення, ми відповімо на всі питання, пов'язані з пожежною безпекою.

Наша ліцензія:

Ліцензія МВС України №1053 від 04.10.2016 р.

Ліцензія ДСУ з надзвичайних ситуацій №484 від 28.08.2020 р.

Про послугу

При розробці проекту враховуються особливості об'єкта, стандарти, норми та закони, що регламентують вимоги протипожежної безпеки, можливі фактори ризику та побажання замовника. Ми підбираємо оптимальні рішення для вас та для забезпечення ефективної роботи протипожежної системи.

Переваги

Наші фахівці розробляють індивідуальний проект для кожного об'єкта, дотримуючись термінів виконання, забезпечують бездоганну якість та відповідність нормам та законам України, а також міжнародним стандартам безпеки.

Чому обирають Зевс

  • - Досвідчені проектувальники та інженери у сфері пожежної безпеки
  • - Індивідуальний підхід до кожного клієнта
  • - Свій пульт охоронно-пожежного спостереження
  • - Взаємодія з постачальниками (прямі договори із заводами)
Професійна консультація
разом ми зможемо більше
відгуки
що говорять про нас
CЕМЕН ГУНДЗА

Агентство безпеки, дуже швидка реакція, професійність групи швидкого реагування моя безпека в надійних руках дякую вам.

СВЕТЛАНА РАДОВАНОВА

Агентство безпеки працює чудово, професійно підійшли до установки сигналізації, чуйні менеджери! Дякую за роботу

НАТАЛЬЯ СЕРИКОВА

Мені сподобалася акція, що діє, на послуги))) Плюс оплатила за рік, ще знижка додалася. Ціна на обладнання така ж як у всіх, на мою думку. Нема хитро-захованих виплат.

АНДРЕЙ ДЮКОВ

Свої обов'язки виконують якісно, не чув жодного разу, щоб охорону цієї компанії побили грабіжники. Користуюсь їх послугою 911 на мобільному, якщо ставитиму будинок під охорону - вже знаю кого виберу!