Технічні засоби охорони об'єктів в Одесі ▶️ЗЕВС
Агентство Безпеки ЗЕВС - один із лідерів на ринку охоронних послуг у м. Одеса та її області

Технічні засоби

Технічні системи охорони поєднують у собі величезну базу охоронного обладнання, яке застосовується відповідно до кращих технологій захисту об'єктів від будь-яких факторів ризику. Ми використовуємо лише ліцензовані засоби безпеки, які відповідають передовим вимогам щодо надійності та ефективності, а також чинним законодавчим нормам.

АБ «ЗЕВС» – гарант Вашої фізичної безпеки та успішного розвитку бізнесу. Наші бійці, оператори та технічні фахівці допоможуть вам використати у своєму повсякденному житті всі можливості системи технічної охорони об'єктів, фізичного та пультового захисту.

про послугу

Переваги технічної охорони

Комплекс технічної охорони складається із сертифікованого обладнання, спрямованого на контроль управління доступом та евакуацією, організацію відеоспостереження, протипожежного захисту чи охорони об'єкта.

Технологічне оснащення кожного об'єкта розробляється за індивідуальною рекомендацією наших фахівців, які оцінюють потреби об'єкту та враховують заявлений замовником рівень безпеки. Правильна технічна укріпленість об'єкта охорони гарантує одеситам та мешканцям області унікальні вигоди:

Цілодобово Спостереження за територією об'єкту 24/7
Оперативно Миттєве реагування на ситуації будь-якої складності
Надійно Повна автоматизація системи захисту
Вигідно Лояльні тарифи та зручна система оплати
послуги

Послуги з технічної охорони

Система управління та контролю доступом

Перейти до послуги

Системи відеонагляду

Система охоронного відеоспостереження потрібна для постійного та повного нагляду над житловими, громадськими чи виробничими об'єктами, включаючи прилеглу територію.

Перейти до послуги

Система протипожежного захисту

Пожежна сигналізація для будинку, підприємства чи офісного центру гарантує захист будівель, людей та обладнання від пожежі.

Перейти до послуги

Система охоронної сигналізації

Перейти до послуги

Системи охорони периметра

Комплекс найкращих інженерних рішень дозволяє ефективно захистити територію з будь-якою площею, а також забезпечити безпеку людей та майна на об'єкті.

Перейти до послуги
Переваги
ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ НАС
01
Встановлення під ключ

Проаналізуємо об'єкт, та запропонуємо рекомендації щодо оптимального розміщення технічної системи охорони. Проект розробляється індивідуально під кожного клієнта, регулярно проводиться перевірка, обслуговування та модернізація охоронного обладнання.

02
Комплексний підхід

Система охорони включає відеоспостереження, систему пожежної безпеки та систему контролю доступу. Устаткування збирає та обробляє інформацію з різних точок об'єкта та сигналізує про тривожні події — рух, загоряння, задимлення чи проникнення сторонніх.

03
Віддалене управління

За допомогою програми “Зевс 911” можна в режимі реального часу стежити за тим, що відбувається в будинку, переналаштовувати обладнання, знімати та ставити приміщення під охорону

04
Навчання клієнтів

Після встановлення системи наші фахівці нададуть вичерпну інформацію про налаштування обладнання під свої потреби та особливості його використання для досягнення максимальної безпеки

05
Надійне обладнання

Ліцензована високоякісна техніка забезпечить безперебійний контроль за безпекою об'єкту. Устаткування не вийде з ладу у відповідальний момент і прослужить довгі роки

Професійна консультація
разом ми зможемо більше
відгуки
що говорять про нас
CЕМЕН ГУНДЗА

Агентство безпеки, дуже швидка реакція, професійність групи швидкого реагування моя безпека в надійних руках дякую вам.

СВЕТЛАНА РАДОВАНОВА

Агентство безпеки працює чудово, професійно підійшли до установки сигналізації, чуйні менеджери! Дякую за роботу

НАТАЛЬЯ СЕРИКОВА

Мені сподобалася акція, що діє, на послуги))) Плюс оплатила за рік, ще знижка додалася. Ціна на обладнання така ж як у всіх, на мою думку. Нема хитро-захованих виплат.

АНДРЕЙ ДЮКОВ

Свої обов'язки виконують якісно, не чув жодного разу, щоб охорону цієї компанії побили грабіжники. Користуюсь їх послугою 911 на мобільному, якщо ставитиму будинок під охорону - вже знаю кого виберу!

Питання відповідь

Часті питання

Скільки коштує технічна охорона?

Вартість забезпечення технічного захисту у м. Одеса та Одеській області залежатиме від складності технічних засобів охорони, кількості сервісних послуг та особливостей об'єкта охорони. Перш ніж повідомити ціну обслуговування, ми проводимо аудит замовлення, вивчаємо всі пріоритети та вимоги замовника.

Як замовити технічну охорону?

Щоб замовити проектування, обслуговування та монтаж технічної охорони для житла/офісу чи промислового підприємства, просто повідомте нам свої побажання будь-яким зручним способом. Ми швидко обробляємо заявки через форму зв'язку на сайті, вчасно здійснюємо зворотній дзвінок та відповідаємо на будь-які питання у месенджерах. У нас є сторінки в соціальних мережах, тому ЗЕВС завжди на зв'язку.

Що таке послуга "911"?

Послуга 911 працює на базі безкоштовної програми Alarm Button HD. Для активації послуги мобільної тривожної кнопки в смартфоні техніки нашої компанії індивідуально підключають програму для кожного нового користувача.

Після необхідного налаштування встановлюється зв'язок із пультом централізованого охоронно-пожежного спостереження. У разі отримання сигналу тривоги оператор пульта бачить місцезнаходження смартфона на карті і надсилає групу швидкого реагування.