Охорона підприємства
Агентство Безпеки ЗЕВС - один із лідерів на ринку охоронних послуг у м. Одеса та її області

Охорона підприємства

про послугу

Професійна охорона підприємства - запорука зростання прибутку та економічної ефективності підприємства. Фізична присутність постів охорони, контроль доступу, технічних засобів охорони та цілодобове централізоване охоронно-пожежне спостереження допоможуть зберегти матеріальні цінності шляхом забезпечення правопорядку, запобігання злочинним діям та надзвичайним подіям.

Охорона підприємства – найкраще вкладення у безпеку бізнесу. Співпраця з Агентством Безпеки «ЗЕВС» допоможе запобігти розкраданню та псуванню товарів, обладнання, технологій, документів, виключити неправомірні дії та призупинення роботи підприємства, викликану внаслідок НП. Власники бізнесу отримують гарантовані вигоди:

  • Підключення обладнання за день;
  • Цілодобове спостереження за станом систем безпеки на об'єкті;
  • Прибуття Групи Швидкого Реагування до 7 хвилин;

Про послугу

Пультова охорона об'єктів – найнадійніший та найефективніший механізм захисту комерційних об'єктів від незаконного проникнення, порушення режиму праці та псування майна. Послуга є комплексом заходів, що спрямовані на визначення можливих ризиків та розробку способів захисту від виявлених загроз.

Послуга пультової охорони підприємств є актуальною для власників офісних центрів, торгових підприємств, закладів громадського харчування, складів, будівельних та промислових об'єктів. Щоб стати клієнтом Агентства Безпеки «ЗЕВС», вам достатньо пройти кілька кроків:

  • Залишити заявку на підключення по телефону, у чаті на сайті, в соц.мережах або офісі.
  • Професійна консультація з нашими фахівцями за телефоном, чатом або в офісі.
  • Виїзд інженера на об'єкт для огляду об'єкта, складання кошторису та обговорення побажань замовника.
  • Підбір охоронного обладнання, монтажні та пуско-налагоджувальні роботи.
  • Укладання договору та підключення підприємства на пульт цілодобового охоронно-пожежного спостереження.
Професійна консультація
разом ми зможемо більше
відгуки
що говорять про нас
CЕМЕН ГУНДЗА

Агентство безпеки, дуже швидка реакція, професійність групи швидкого реагування моя безпека в надійних руках дякую вам.

СВЕТЛАНА РАДОВАНОВА

Агентство безпеки працює чудово, професійно підійшли до установки сигналізації, чуйні менеджери! Дякую за роботу

НАТАЛЬЯ СЕРИКОВА

Мені сподобалася акція, що діє, на послуги))) Плюс оплатила за рік, ще знижка додалася. Ціна на обладнання така ж як у всіх, на мою думку. Нема хитро-захованих виплат.

АНДРЕЙ ДЮКОВ

Свої обов'язки виконують якісно, не чув жодного разу, щоб охорону цієї компанії побили грабіжники. Користуюсь їх послугою 911 на мобільному, якщо ставитиму будинок під охорону - вже знаю кого виберу!

Питання відповідь

Часті питання

Скільки коштує охорона промислового підприємства?

Вартість охорони підприємства залежить від складності охоронної системи, кількості датчиків та додаткових сервісів. Ми регулярно влаштовуємо акції та спеціальні пропозиції для чинних та нових клієнтів.

Як замовити послуги охорони приватного підприємства?

Замовити охорону підприємства можна за телефоном, на сайті або в офісі Агентства Безпеки “ЗЕВС”. Щоб отримати швидку відповідь на будь-яке запитання щодо замовлення або оплати послуг, напишіть повідомлення в онлайн-чаті або заповніть форму зворотнього зв'язку.

Скільки часу потрібно для встановлення охоронної сигналізації?

Монтаж охоронної сигналізації підприємства виконується від 40 хвилин. У послугу входить встановлення, налаштування та перевірка роботи системи сигналізації. Після завершення монтажних та пусконалагоджувальних робіт працівники нашого технічного відділу проводять інструктаж та навчання користування системою охоронної сигналізації.

Як замовити додаткові послуги після підписання договору?

Ви можете замовити будь-яку додаткову послугу охорони. Якщо після встановлення системи охорони підприємства вам знадобиться інша послуга, зв'яжіться з нашим менеджером або залиште заявку на нашому сайті.