Охорона офісних та складських приміщень
Агентство Безпеки ЗЕВС - один із лідерів на ринку охоронних послуг у м. Одеса та її області

Охорона офісних та складських приміщень

Офіс – основна частина будь-якого комерційного виробництва, тому охорона офісних приміщень стає одним із основних завдань для будь-якої організації. Охорона об'єктів такого роду, як будь-якого іншого, має свою специфіку.

Агентство Безпеки “ЗЕВС” в охоронний сервіс для юридичних осіб включає забезпечення пультової охорони в офісних центрах. Наші послуги призначені для офісних приміщень в Одесі та Одеській області та забезпечує безпеку на їхній території. Пультова охорона - ідеальне рішення для збереження цінних паперів та великих сум грошей, що зберігаються в офісах.

про послугу

Охорона офісів допомагає захистити персонал та клієнтів, документи та матеріальні цінності офісу. Наявність посту фізичної охорони, відеоспостереження, контролю доступу та пультової охорони на об'єкті дозволяє запобігти протиправним діям, пограбуванням, пожежам, затопленням та іншим надзвичайним подіям.

Професійна охорона бізнес центрів та офісів – вигідний внесок у фінансовий розвиток та економічний добробут компанії. Довіряючи захист професіоналам: команді охоронців, бійців ГШР, інженерів та диспетчерів Агентства Безпеки «ЗЕВС», замовник отримує стовідсоткову гарантію безпеки.

Докладніше про послугу

При надходженні заявки на підключення офісу під охорону проводиться детальний аудит з виявленням потенційних ризиків і складається план мінімізації можливої шкоди, для ефективної організації охорони офісу від несанкціонованого нападу, пограбування, режимних порушень та комунальних аварій наші співробітники оцінюють:

 • Площу та планування будівлі.
 • Графік роботи персоналу та керівництва.
 • Режим відвідування об'єкта третіми особами.
 • План заходів для забезпечення стовідсоткової безпеки.

Суть технології полягає у цілодобовому спостереженні 24/7 за станом системи безпеки на об'єкті з передачею всієї необхідної інформації на централізований охоронно-пожежний пульт Агентства Безпеки «ЗЕВС». У разі спрацювання датчиків або натискання на кнопку тривожного виклику, диспетчери нашого пульта відправляють на об'єкт, що охороняється, Групу Швидкого Реагування.

Практика роботи з клієнтами та підприємствами показує, що максимальну безпеку у житлових будинках, квартирах, офісних центрах та громадських закладах може забезпечити лише комплекс охоронних заходів. Додатково до пультової охорони рекомендуємо замовити технічні засоби (відеоспостереження, система контролю доступу, пожежна сигналізація, система затоплення та ін.) та фізичну охорону.

Чому варто Обирати нас

 • 1) Команда професіоналів. Наша компанія вже понад 5 років охороняє тисячі об'єктів (офіси, квартири, будинки, магазини, підприємства, заводи, фабрики, лікарні та ін.) в Одесі та Одеській області, тому пропонуємо вже зараз замовити послуги охорони;
 • 2) Професійний аудит систем безпеки. Щоб запропонувати оптимальне рішення охорони, ми оцінюємо всі можливі ризики з погляду безпеки та можливого виникнення надзвичайних подій на об'єкті;
 • 3) Комплексний захист.

  Для кожного об'єкту ми пропонуємо різні рішення:
  - пульт охоронно-пожежного спостереження
  - кнопка тривожного виклику
  - мобільна тривожна кнопка
  - фізична охорона об'єктів
  - охорона масових заходів
  - захист від рейдерських атак
  - відеоспостереження
  - системи управління та контролю доступом;

 • 4) Матеріальна відповідальність. З кожним клієнтом укладається договір на надання охоронних послуг, у якому вказується розмір, строки та порядок виплати фінансової компенсації. ;
 • 5) Оптимальні тарифи. Ми допоможемо вам вибрати оптимальний вид охоронних послуг, які вам підійдуть.
Професійна консультація
разом ми зможемо більше
відгуки
що говорять про нас
CЕМЕН ГУНДЗА

Агентство безпеки, дуже швидка реакція, професійність групи швидкого реагування моя безпека в надійних руках дякую вам.

СВЕТЛАНА РАДОВАНОВА

Агентство безпеки працює чудово, професійно підійшли до установки сигналізації, чуйні менеджери! Дякую за роботу

НАТАЛЬЯ СЕРИКОВА

Мені сподобалася акція, що діє, на послуги))) Плюс оплатила за рік, ще знижка додалася. Ціна на обладнання така ж як у всіх, на мою думку. Нема хитро-захованих виплат.

АНДРЕЙ ДЮКОВ

Свої обов'язки виконують якісно, не чув жодного разу, щоб охорону цієї компанії побили грабіжники. Користуюсь їх послугою 911 на мобільному, якщо ставитиму будинок під охорону - вже знаю кого виберу!

Питання відповідь

Часті питання

Яку відповідальність агентство безпеки несе за об'єкт, що охороняється?

В рамках послуги з охорони офісів Агентство Безпеки «ЗЕВС» несе повну матеріальну відповідальність за об'єкт, що охороняється. Розмір, строки та порядок виплати матеріальної компенсації уточнюються у договорі.

Як замовити додаткові послуги після укладення договору?

Щоб замовити додаткові опції охорони зв'яжіться з нашим менеджером. Додаткові умови обслуговування фіксуються у додатку до чинного договору.

Що входить до абонентської плати?

У щомісячну абонентську плату включено, цілодобове спостереження за об'єктом, що охороняється, та виїзди групи швидкого реагування за сигналами тривоги.

Скільки коштує охорона офісу?

Вартість охорони офісу залежить від складності охоронної системи, кількості датчиків та додаткових сервісів. Ми регулярно влаштовуємо акції та спеціальні пропозиції для чинних та нових клієнтів.

Як замовити послуги охорони для офісного приміщення?

Замовити охорону офісного приміщення можна за телефоном, на сайті або в офісі агентства безпеки. Щоб отримати швидку відповідь на будь-яке запитання щодо замовлення та оплати послуг, напишіть повідомлення в онлайн-чаті або заповніть форму зворотнього зв'язку.