Охорона магазинів/мафів
Агентство Безпеки ЗЕВС - один із лідерів на ринку охоронних послуг у м. Одеса та її області

Охорона магазинів/мафів

про послугу

Великий досвід роботи із власниками великих торгових центрів, невеликих супермаркетів та МАФів допоміг визначити основні завдання охорони магазину. Підприємці турбуються не лише за збереження нерухомості та товару. Величезну загрозу для торгових підприємств становлять пограбування, пожежі та затоплення. Щоб уникнути почуття небезпеки та тривоги, замовте охоронні послуги Агентства Безпеки «ЗЕВС». Ми гарантуємо 100% безпеку клієнтам та їх майну.

При виборі охоронних послуг фахівці Агентства Безпеки «ЗЕВС» враховують розташування торгової точки, площу та кількість залів, чисельність персоналу та співробітників адміністрації, графік роботи та потік клієнтів.

Який вид захисту потрібний магазину?

У торгових підприємствах спостерігається постійний потік фінансів і покупців, що спричиняє величезну ймовірність протиправних дій. Для запобігання збиткам внаслідок крадіжки та шахрайських дій підприємцю варто вибрати один або кілька механізмів захисту:

  • Встановлення охоронного обладнання на об'єкті з підключенням до централізованого пульта Агентства Безпеки «ЗЕВС».
  • Фізична охорона магазину. Ця послуга має на увазі фізичну присутність співробітника Агентства Безпеки «ЗЕВС» в залежності від графіка роботи та побажання клієнта 24/7 (доба), в денний або нічний час.
  • Монтаж системи контролю доступу, камер відеоспостереження, пожежної сигналізації, датчиків затоплення, відключення електрики та ін.

Для розробки ефективної системи безпеки, наш інженер вибирає оптимальні технічні рішення. Пультова охорона магазину діє за рахунок зашифрованого протоколу з ключем доступу, що постійно оновлюється. На даний момент це найсучасніший метод шифрування, який неможливо зламати.

Чому ми

  • Оптимальні ціни. При постановці МАФів під охорону клієнт оплачує вартість комплекту охоронного обладнання, а надалі – за цілодобове централізоване охоронно-пожежне спостереження 24/7 з виїздом ГШР на об'єкт, що охороняється, у разі сигналу тривоги.
  • Швидке прибуття ГШР. Цілодобове патрулювання екіпажами груп швидкого реагування всіх районів міста Одеси та області дає змогу забезпечити максимально швидке прибуття бійців за сигналом тривоги.
  • Матеріальна відповідальність. З кожним клієнтом укладається договір на надання охоронних послуг, у якому вказується розмір, строки та порядок виплати фінансової компенсації.
  • За рекомендацією технічних фахівців Агентства Безпеки «ЗЕВС» та за бажанням замовника можливе встановлення додаткового обладнання. Клієнти не обмежені стандартними тарифами та пропозиціями. За бажанням замовника наша команда розробить індивідуальне рішення з додатковими охоронними сервісами та обладнанням (камери відеоспостереження, датчики відкриття дверей або руху, протипожежна сигналізація та ін.)
Професійна консультація
разом ми зможемо більше
відгуки
що говорять про нас
CЕМЕН ГУНДЗА

Агентство безпеки, дуже швидка реакція, професійність групи швидкого реагування моя безпека в надійних руках дякую вам.

СВЕТЛАНА РАДОВАНОВА

Агентство безпеки працює чудово, професійно підійшли до установки сигналізації, чуйні менеджери! Дякую за роботу

НАТАЛЬЯ СЕРИКОВА

Мені сподобалася акція, що діє, на послуги))) Плюс оплатила за рік, ще знижка додалася. Ціна на обладнання така ж як у всіх, на мою думку. Нема хитро-захованих виплат.

АНДРЕЙ ДЮКОВ

Свої обов'язки виконують якісно, не чув жодного разу, щоб охорону цієї компанії побили грабіжники. Користуюсь їх послугою 911 на мобільному, якщо ставитиму будинок під охорону - вже знаю кого виберу!

Питання відповідь

Часті питання

Скільки коштує охорона магазину, МАФу?

Вартість охорони магазину та МАФу залежатиме від площі, складності системи безпеки та обраного тарифу обслуговування. Щомісяця клієнт платить лише за цілодобове спостереження.

Як замовити послуги охорони магазину?

Замовте охорону магазину за телефоном, в офісі або на сайті. Вже зараз заповніть форму зворотнього зв'язку і наш менеджер зв'яжеться з вами для обговорення питань підключення.

Скільки у персоналу є часу для постановки/зняття магазину з сигналізації?

Час встановлення/зняття магазину з сигналізації визначає замовник. Якщо вам не вдалося вкластися в строк, зателефонуйте на наш пульт централізованого охоронно-пожежного спостереження та підтвердіть, що на об'єкті немає загрози.

Що буде, якщо МАФ спробують демонтувати?

Спеціально для таких випадків в МАФ встановлюється датчик відриву від підлоги. При спрацьовуванні сигналу тривоги оператори нашого централізованого охоронно-пожежного пульта відправляють групу швидкого реагування на об'єкт паралельно сповіщаючи замовника про те, що відбувається.

Що робити, якщо під час роботи магазину є небезпечна ситуація?

Пропонуємо поставити магазин на охорону із функцією тривожної кнопки. При натисканні на кнопку тривожного виклику надходить сигнал тривоги на пульт централізованого охоронно-пожежного спостереження Агентства Безпеки ЗЕВС, після чого екіпаж групи швидкого реагування виїжджає на об'єкт, час прибуття до 7 хвилин.