Охорона квартири
Агентство Безпеки ЗЕВС - один із лідерів на ринку охоронних послуг у м. Одеса та її області

Охорона квартири

Агентство Безпеки «ЗЕВС» надає комплексні послуги для будь-яких видів нерухомості, у тому числі квартир. Важливо поставити житло під охорону та захистити його від зловмисників, оскільки, на жаль, квартирні крадіжки в Одесі – нерідке явище. Наше Агентство Безпеки готове взяти на себе цю відповідальність.

Ви можете сміливо довірити нам охорону свого житла. Пультова охорона квартир в Одесі є особливо актуальною в літній період. У великих містах з великою чисельністю населення та туристів набагато більше зловмисників. Вибір необхідної послуги від Агентства Безпеки «ЗЕВС» дозволить вирішити проблему охорони на максимально високому рівні.

про послугу

Охорона квартири

Незважаючи на відеокамери, приховані замки, домофони, сталеві двері та пропускний режим у житлових комплексах, статистика квартирних крадіжок, пожеж та нещасних випадків у багатоквартирних будинках стрімко зростає. Комплексна охорона квартири допомагає захистити ваше життя, майно та безпосередньо нерухомість. Найбільш ефективний спосіб захисту для квартир – пультова охорона з цілодобовим наглядом за охоронно-пожежною сигналізацією.

Про послугу

При надходженні сигналу тривоги на пульт централізованого спостереження оператор відправляє найближчу Групу Швидкого Реагування на об'єкт. Наші співробітники після прибуття на об'єкт здійснюють огляд території та усунення неправомірних дій, якщо після приїзду було виявлено будь-які правопорушення. Бійці групи швидкого реагування залишаються на території до приїзду довіреної особи, щоб ухвалити подальші рішення щодо усунення проблеми.

Пультова охорона квартири ефективно працює навіть у тому випадку, якщо зловмисник намагається потрапити на об'єкт разом із власником із застосуванням загроз та тиску. При отриманні сигналу зняття з примусової охорони на об'єкт прибуває посилений екіпаж Групи Швидкого Реагування.

Етапність

 • 1.Огляд об'єкта.
 • 2.Підбір обладнання.
 • 3.Розробка проекту та складання кошторису.
 • 4.Узгодження проекту та підписання договору.
 • 5.Монтаж обладнання на об'єкті.
 • 6.Цілодобова пультова охорона квартири.

Переваги

При створенні системи безпеки для вашого будинку ми керуємося міжнародними стандартами та побажаннями замовника реалізуючи комплексний підхід. Охоронно-пожежна сигналізація працює таким чином, щоб унеможливити ризики проникнення, пограбування, пожежі та затоплення. Поставивши квартиру під охорону до Агентства Безпеки «ЗЕВС», Ви гарантовано отримуєте надійну охорону.

Чому Обирають «ЗЕВС»

 • 1. Високий рівень професіоналізму співробітників.
 • 2. Надійний автопрак.
 • 3. Використання сучасного обладнання.
 • 4. Власний пульт охоронно-пожежного спостереження.
 • 5. Цілодобовий контроль за станом системи безпеки на об'єкті, що охороняється.
 • 6. Оперативне реагування у будь-якій точці міста/області.
 • 7. Клієнто-орієнтований сервіс.
Професійна консультація
разом ми зможемо більше
відгуки
що говорять про нас
CЕМЕН ГУНДЗА

Агентство безпеки, дуже швидка реакція, професійність групи швидкого реагування моя безпека в надійних руках дякую вам.

СВЕТЛАНА РАДОВАНОВА

Агентство безпеки працює чудово, професійно підійшли до установки сигналізації, чуйні менеджери! Дякую за роботу

НАТАЛЬЯ СЕРИКОВА

Мені сподобалася акція, що діє, на послуги))) Плюс оплатила за рік, ще знижка додалася. Ціна на обладнання така ж як у всіх, на мою думку. Нема хитро-захованих виплат.

АНДРЕЙ ДЮКОВ

Свої обов'язки виконують якісно, не чув жодного разу, щоб охорону цієї компанії побили грабіжники. Користуюсь їх послугою 911 на мобільному, якщо ставитиму будинок під охорону - вже знаю кого виберу!

Питання відповідь

Часті питання

Скільки коштує охорона квартири?

В вартість охорони квартири входить цілодобова технічна підтримка та спостереження за об'єктом, виїзди бійців ГШР при отриманні тривожного сигналу на пульт централізованого  охоронно-пожежного спостереження. Вартість охорони фіксується у договорі та діє протягом 12 місяців. При оплаті річного обслуговування одним платежем надається знижка.

Як часті вимкнення електроенергії впливають на роботу охоронної сигналізації?

Обладнання, яке ми встановлюємо, має резервне джерело живлення. Залежно від моделі, одного заряду батареї вистачає від 7 до 24 годин безперервної роботи системи охоронної сигналізації.

Скільки часу потрібно для встановлення охоронної сигналізації?

Щоб поставити квартиру під охорону із підключенням на пульт централізованого охоронно-пожежного спостереження, знадобиться 40-50 хвилин. За цей час інженери встановлюють та налаштовують обладнання, консультують клієнта з приводу правильного використання охоронної сигналізації.

Як пробки на дорогах впливають на прибуття груп швидкого реагування?

Групи швидкого реагування цілодобово патрулюють усі райони м. Одеса та області. При отриманні сигналу тривоги з об'єкта, що охороняється, оператори цілодобового централізованого охоронно-пожежного пульта Агентства Безпеки складають найкоротший маршрут до об'єкта і направляють туди найближчий екіпаж групи швидкого реагування.