Пультова охорона кафе та ресторанів у Одесі. Встановлення сигналізації.
Агентство Безпеки ЗЕВС - один із лідерів на ринку охоронних послуг у м. Одеса та її області

Охорона кафе та ресторанів

про послугу

Заклади громадського харчування та сфери розваг особливо потребують цілодобового захисту, оскільки до зони ризику потрапляє не лише майно, нерухомість та каса, а також клієнти закладу. Професійна охорона ресторану дозволяє захистити клієнтів та персонал від протиправних дій, пограбування, масових заворушень, пожежі, затоплення.

Система безпеки складається з комплексу охоронного обладнання: охоронних та пожежних датчиків, систем контролю доступу, датчиків затоплення, кнопок тривожного виклику та камер відеоспостереження.

Переваги послуги

Система безпеки АБ "ЗЕВС" на практиці довела свою ефективність що гарантує збереження майна, життя та здоров'я клієнтів та персоналу. Перш ніж замовити охорону ресторану (Horeca), оцініть ще кілька переваг пультової охорони:

  • Компактність та естетичність обладнання, яке з легкістю інтегрується у сучасний дизайн;
  • Системи охоронної сигналізації на сьогоднішній день доступні.
  • Безпека. Сучасне обладнання автоматично працює 24/7 без залучення персоналу на об'єкті.

Чому ми?

  • Безкоштовний аудит. При надходженні заявки на надання охоронних послуг ми аналізуємо поточну систему безпеки, знаходимо «вразливі точки» та пропонуємо ефективні механізми вирішення проблеми. 
  • Швидке прибуття ГШР. Екіпажі рівномірно розподілені по всіх районах Одеси та Одеської області, тому об'єкти Агентства Безпеки “ЗЕВС”, що охороняються, у разі потреби можуть посилюватися додатковими екіпажами.
  • Монтаж додаткового встаткування. У разі побажання замовника охорона кафе, ресторанів може дообладнатися протипожежною сигналізацією, датчиками затоплення та ін.
  • Гарантія на встановлене обладнання відповідно до заводу виробника становить не менше одного року з моменту встановлення. У разі виникнення питань або неполадок у роботі обладнання наші технічні фахівці готові в режимі 24/7 допомогти усунути несправність.
Професійна консультація
разом ми зможемо більше
відгуки
що говорять про нас
CЕМЕН ГУНДЗА

Агентство безпеки, дуже швидка реакція, професійність групи швидкого реагування моя безпека в надійних руках дякую вам.

СВЕТЛАНА РАДОВАНОВА

Агентство безпеки працює чудово, професійно підійшли до установки сигналізації, чуйні менеджери! Дякую за роботу

НАТАЛЬЯ СЕРИКОВА

Мені сподобалася акція, що діє, на послуги))) Плюс оплатила за рік, ще знижка додалася. Ціна на обладнання така ж як у всіх, на мою думку. Нема хитро-захованих виплат.

АНДРЕЙ ДЮКОВ

Свої обов'язки виконують якісно, не чув жодного разу, щоб охорону цієї компанії побили грабіжники. Користуюсь їх послугою 911 на мобільному, якщо ставитиму будинок під охорону - вже знаю кого виберу!

Питання відповідь

Часті питання

Як замовити охорону для ресторану?

Замовте охорону підприємств сегменту Horeca за телефоном, на сайті або в офісі нашої компанії. Просто повідомте менеджеру свої побажання та характеристики об'єкта, а наші спеціалісти розроблять індивідуальну систему безпеки для вашого бізнесу. Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах, щоб завжди бути на зв'язку з менеджером, а також дізнаватися про новини та акції нашої компанії.

Скільки коштує пультова охорона кафе/ресторану?

Вартість охорони кафе/ресторану залежить від площі об'єкта, що захищається, а також від типу та кількості охоронного обладнання. Ціна щомісячного обслуговування включає цілодобове спостереження за об'єктом, що охороняється, а також своєчасне прибуття груп швидкого реагування.

Як відключення електроенергії впливає на роботу охоронної сигналізації?

Обладнання, яке ми встановлюємо, має резервне джерело живлення. Залежно від моделі, одного заряду батареї вистачає від 7 до 24 годин безперервної роботи системи охоронної сигналізації.

Як отримати звіти про те, що відбувається на об'єкті?

Замовник може отримувати звіти з уточненням часу встановлення та зняття об'єкта з охорони за певний період. Ви можете запросити звіт у менеджера Агентства Безпеки «ЗЕВС» або активувати опцію оповіщення про всі зміни статусу системи безпеки смс.

Час прибуття ГБР по тривозі на об'єкт, що охороняється?

Групи швидкого реагування цілодобово патрулюють усі райони Одеси та області, завдяки чому можливе оперативне прибуття екіпажу на будь-який об'єкт, що охороняється. Час прибуття на сигнал тривоги становить середньому до 7 хвилин.