Послуга кнопки тривожного дзвінка в Одесі ▶️«ЗЕВС»
Агентство Безпеки ЗЕВС - один із лідерів на ринку охоронних послуг у м. Одеса та її області

Кнопка тривожного виклику

Тривожна кнопка є одним із видів пультової охорони від Агентства Безпеки "ЗЕВС". Ця доступна та надійна охоронна послуга забезпечує безпеку як приватної, так і комерційної власності. Кнопка тривожного виклику є частиною пультової охорони, за допомогою якої Ви можете миттєво сповістити нас про подію. Перевагою цього пристрою є непомітність для зловмисників.

Для охорони невеликих магазинів, навчальних закладів, мафів не потрібна повна система безпеки, достатньо лише цього пристрою. Великим промисловим та комерційним підприємствам, або великій території, необхідні комплекси охоронних систем. Наші співробітники можуть підібрати оптимальний варіант для Вашого замовлення та проконсультувати з приводу необхідних технічних засобів.

про послугу

Кнопка тривожного виклику – одна з найпопулярніших та затребуваних послуг безпеки, захисту здоров'я та життя людей, приватної власності та нерухомості. При виникненні небезпечної ситуації клієнт одним натисканням кнопки викликає Групу Швидкого Реагування, яка прибуває на об'єкт, що охороняється.

Існують мобільні та стаціонарні варіанти обладнання. Стаціонарні моделі встановлюються у приміщеннях. Такі засоби охорони підходять для торгових центрів, навчальних закладів, адміністративних та виробничих будівель, будинків та квартир

Мобільна кнопка тривожного виклику виконана у вигляді маленького брелка, який можна носити із собою. Співробітник компанії або власник об'єкта може подати сигнал з будь-якої точки об'єкта, що охороняється, що істотно економить час у момент надзвичайної події. Радіус дії тривожної кнопки обмежується площею покриття приладу, у разі потреби за допомогою спеціальних виносних антен збільшується до необхідних розмірів.

Принцип роботи

Кожна людина має відчувати безпеку та комфорт незалежно від життєвих обставин. Навіть якщо у вас немає особистого охоронця, а периметр будинку не контролюється відеокамерами, ви можете отримати надійний захист у режимі "тут і зараз" за допомогою охоронної сигналізації в мобільному телефоні. Користувачеві встановлюється програмне забезпечення, за допомогою якого можна подати сигнал екстреного виклику охорони в будь-який момент.

Користувачеві не потрібно терміново дзвонити знайомим або викликати поліцію. Достатньо натиснути кнопку та оператор централізованого-охоронного пульта отримає сигнал тривоги. Місце перебування клієнта відстежується в режимі реального часу через GSM, GPRS, щоб вчасно прибути саме в точку події. Додаток має зручний функціонал

  • Можливість встановлення безкоштовної програми послуги 911 на будь-яку модель смартфона.
  • Передача сигналу про місцезнаходження з оновленням кожні 10 секунд у тривожному режимі. 
  • Визначення розташування клієнта з точністю до 5 метрів.
  • Детальний профіль особи, що охороняється, з точними даними та актуальними фотографіями для швидкої ідентифікації клієнта.
  • Миттєвий зв'язок оператора пульта з ГБР. У разі небезпеки бійці прибувають вам на допомогу до 7 хвилин після надсилання сигналу тривоги.
Професійна консультація
разом ми зможемо більше
відгуки
що говорять про нас
CЕМЕН ГУНДЗА

Агентство безпеки, дуже швидка реакція, професійність групи швидкого реагування моя безпека в надійних руках дякую вам.

СВЕТЛАНА РАДОВАНОВА

Агентство безпеки працює чудово, професійно підійшли до установки сигналізації, чуйні менеджери! Дякую за роботу

НАТАЛЬЯ СЕРИКОВА

Мені сподобалася акція, що діє, на послуги))) Плюс оплатила за рік, ще знижка додалася. Ціна на обладнання така ж як у всіх, на мою думку. Нема хитро-захованих виплат.

АНДРЕЙ ДЮКОВ

Свої обов'язки виконують якісно, не чув жодного разу, щоб охорону цієї компанії побили грабіжники. Користуюсь їх послугою 911 на мобільному, якщо ставитиму будинок під охорону - вже знаю кого виберу!

Питання відповідь

Часті питання

Скільки коштує кнопка тривожного виклику?

Ціна тривожної кнопки залежить від обраного обладнання та тарифу обслуговування.

Як замовити підключення тривожної кнопки?

Замовте кнопку тривожного виклика за телефоном, в офісі або на сайті. Вже зараз заповніть форму зворотнього зв'язку і наш менеджер зв'яжеться з вами для обговорення питань підключення.

Як ситуація на дорогах вплине на прибуття ГШР за сигналом тривоги?

Автомобільні пробки, аварії та погодні умови не впливають на швидкість прибуття ГШР. Екіпажі груп швидкого реагування «ЗЕВС» рівномірно розподілені по районах Одеси та області, щоб забезпечити максимально швидке прибуття на об'єкти, що охороняються.

Яку зброю мають при собі бійці групи швидкого реагування?

Бійці групи швидкого реагування прибувають на виклик у повному захисному екіпіруванні. Кожен співробітник має чітко регламентований набір спецзасобів: бронежилет, нагрудну камеру, палицю, наручники тощо.

Які канали зв'язку використовуються для організації охорони кнопки тривожного виклику?

Зв'язок із центральним-охоронним пультом Агентством Безпеки «ЗЕВС» здійснюється за допомогою GSM/GPRS зв'язку мобільних операторів, телефонної лінії, інтернету, а також високочастотного радіозв'язку.