Послуги пультової охорони та сигналізації в Одесі. ▶️ЗЕВС
Агентство Безпеки ЗЕВС - один із лідерів на ринку охоронних послуг у м. Одеса та її області

Пультова охорона об'єктів

Пультова охорона – надійна система безпеки, що складається з обладнання, встановленого на об'єкті охорони та груп швидкого реагування, що патрулюють місто.

Чергові екіпажі підготовлених бійців рівномірно розподілені територією Одеси та області, завдяки чому вони швидко реагують на виклики клієнтів. При надходженні сигналу тривоги на пульт спостереження співробітники ГШР миттєво відправляються до вашого офісу, квартири або підприємства.

АБ «ЗЕВС» – гарант вашої фізичної безпеки та душевного спокою у світі, повному ризиків та небезпек. Наші бійці та технічні фахівці допоможуть вам використовувати у своєму повсякденному житті всі можливості та плюси пультової охорони, фізичного та технічного захисту.

про послугу

Переваги пультової охорони

Сучасне охоронне обладнання допомагає запобігти зламам, крадіжкам, псуванню майна або фізичній загрозі для людей на приватних або бізнес-об'єктах. Система складається із спеціальних датчиків та пристроїв, які дозволяють відправити сигнал на пульт централізованого охоронно-пожежного спостереження для виклику ГШР.

Гарна пультова охорона забезпечує безпеку без постійної присутності співробітників Агентства Безпеки в будинку, офісі або на складі. Датчики спрацьовують у разі будь-якого порушення порядку на об'єкті, і група швидкого реагування миттєво вирішує проблему. Пультова охорона дає вам багато переваг.

Цілодобово Спостереження за територією об'єкту 24/7
Оперативно Моментальне реагування на ситуації будь-якої складності;
Надійно Повна автоматизація системи захисту;
Вигідно Лояльні тарифи та зручна система оплати.
послуги

ПОСЛУГИ ПУЛЬТОВОЇ ОХОРОНИ

Послуга "911"

Послуга 911 працює на базі безкоштовної програми Alarm Button HD. Для активації послуги мобільної тривожної кнопки в смартфоні техніки нашої компанії індивідуально підключають програму для кожного нового користувача. Після необхідного налаштування встановлюється зв'язок із пультом централізованого охоронно-пожежного спостереження. У разі отримання сигналу тривоги оператор пульта бачить місцезнаходження смартфона на карті і надсилає Групу Швидкого Реагування.

Перейти до послуги

Кнопка тривожного виклику

Найкраще рішення для забезпечення безпеки приватної чи комерційної власності. За допомогою тривожної кнопки клієнт швидко повідомляє оператора про подію для виклику ГБР.

Перейти до послуги

Охорона магазинів/мафів

Перейти до послуги

Охорона кафе та ресторанів

Перейти до послуги

Охорона підприємства

Перейти до послуги

Охорона офісних та складських приміщень

Перейти до послуги

Охорона квартири

Перейти до послуги

Охорона будинку/дачі

Перейти до послуги
Переваги
ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ НАС
01
Надійне обладнання

Чутливі датчики та сучасна техніка миттєво сповіщають про порушення периметра, записують події, що відбуваються на об'єкті та дозволяють у разі потреби відновити хронологію подій

02
Швидке реагування

Автопарк сучасних машин та цілодобове патрулювання ГБР по місту Одеса та Одеській області дозволяють за лічені хвилини приїхати на виклик та вирішити ситуацію будь-якого рівня небезпеки

03
Матеріальна відповідальність

Ми гарантуємо компенсацію за матеріальні збитки, що виникли у разі некоректної роботи або бездіяльності працівників охорони чи обладнання. Співробітники АБ «ЗЕВС» максимально зацікавлені у безпеці та збереженні вашого майна!

04
Контроль 24/7

Сучасна техніка забезпечує цілодобовий контроль над усім об'єктом, незалежно від його площі. Це дозволяє заощадити на послугах фізичної охорони та виключити людський фактор. Чутливе обладнання оперативно виявить надзвичайну та позаштатну ситуацію.

05
Регулярне обслуговування

Фахівці АБ "Зевс" забезпечують своєчасну діагностику, обслуговування та оновлення обладнання для забезпечення максимального захисту. У разі поломки монтажна бригада оперативно виявить та усуне поломку.

Професійна консультація
разом ми зможемо більше
відгуки
що говорять про нас
CЕМЕН ГУНДЗА

Агентство безпеки, дуже швидка реакція, професійність групи швидкого реагування моя безпека в надійних руках дякую вам.

СВЕТЛАНА РАДОВАНОВА

Агентство безпеки працює чудово, професійно підійшли до установки сигналізації, чуйні менеджери! Дякую за роботу

НАТАЛЬЯ СЕРИКОВА

Мені сподобалася акція, що діє, на послуги))) Плюс оплатила за рік, ще знижка додалася. Ціна на обладнання така ж як у всіх, на мою думку. Нема хитро-захованих виплат.

АНДРЕЙ ДЮКОВ

Свої обов'язки виконують якісно, не чув жодного разу, щоб охорону цієї компанії побили грабіжники. Користуюсь їх послугою 911 на мобільному, якщо ставитиму будинок під охорону - вже знаю кого виберу!

Питання відповідь

Часті питання

Скільки коштує пультова охорона?

Вартість послуг охоронної організації залежить від ваших вимог щодо захисту та характеристик об'єкта. Ознайомтеся з цінами у нашому прайс-листі або замовте розрахунок вартості вашого замовлення у формі зворотного зв'язку.

Як замовити пультову охорону?

Замовити послуги пультової охорони ви можете у різний спосіб. Заповнюйте форму зв'язку на сайті, зателефонуйте нам або замовте зворотний дзвінок, а для активних користувачів соціальних мереж та месенджерів ми завжди на зв'язку на наших сторінках.

Що таке послуга "911"?

Послуга «911» працює на базі безкоштовної програми Alarm Button HD. Для активації послуги мобільної тривожної кнопки в смартфоні техніки нашої компанії індивідуально підключають програму для кожного нового користувача.

Після необхідного налаштування встановлюється зв'язок із пультом централізованого охоронно-пожежного спостереження. У разі отримання сигналу тривоги оператор пульта бачить місцезнаходження смартфона на карті і надсилає групу швидкого реагування.