Послуги особистої охорони в Одесі ▶️ЗЕВС
Агентство Безпеки ЗЕВС - один із лідерів на ринку охоронних послуг у м. Одеса та її області

Особиста охорона

Якщо трапляється так, що Вашому життю, здоров'ю чи майну загрожує небезпека та потрібна надійна охорона, Агентство Безпеки «ЗЕВС» може знайти рішення. Ми надаємо послуги охоронця на найвищому рівні. Ви можете бути впевнені у надійній роботі співробітників агентства, тому що вони мають великий досвід у сфері фізичної охорони. Це дає можливість надавати послуги відповідно до світових стандартів.

Ми знаходимо особливий підхід до замовника та враховуємо його прохання. Якщо Ви бажаєте найняти охоронця, поспілкуйтеся з консультантами Агентства Безпеки «ЗЕВС», розкажіть свої побажання. Проаналізувавши інформацію, ми підбираємо відповідних кандидатів та надійних охоронців. Залежно від обсягу поставлених завдань та їх складнощів, встановлюється індивідуальний прайс.

про послугу

Переваги особистої охорони / ТІЛОЗБЕРІГАЧА

Тому агентство пропонує послуги персонального охоронця, щоб заздалегідь убезпечити себе. Ми зможемо подбати про те, щоб Ви відчували себе у безпеці поруч із охоронцем з Агентства Безпеки “ЗЕВС”. У послуги охоронця входить:

  • Захист замовника та його супровід;
  • Безпека маршрутів;
  • Дослідження об'єктів постійного відвідування та нових місць;
  • Спостереження за оточуючими;
  • Обмеження прав доступу сторонніх осіб;
  • Швидке реагування при небезпеці.

Хороший охоронець заради свого клієнта готовий ризикувати життям. Потрібно враховувати, що приватний охоронець буде проводити багато часу з Вами і стане невід'ємною частиною Вашого життя. Важливо підібрати людину, яка імпонуватиме, буде хорошим співрозмовником і навіть психологом. Хоча в основні обов'язки охоронця входить захист замовника, аналіз поведінки оточуючих та потенційно небезпечних персон, але також важливо створювати приємну атмосферу та впевненість клієнта у його безпеці.

послуги

Переваги
ЧОМУ ВАРТО ОБИРАТИ НАС
01
Встановлення під ключ

Проаналізуємо об'єкт та запропонуємо рекомендації щодо оптимального розміщення технічної системи охорони. Проект розробляється індивідуально під кожного клієнта, регулярно проводиться перевірка, обслуговування та модернізація охоронного обладнання.

02
Комплексний підхід

Система охорони включає відеоспостереження, систему пожежної безпеки та систему контролю доступу. Обладнання збирає та обробляє інформацію з різних точок об'єкта та сигналізує про тривожні події — рух, загоряння, задимлення або проникнення сторонніх.

03
Віддалене управління

За допомогою програми “Зевс 911” можна в режимі реального часу стежити за тим, що відбувається в будинку, переналаштовувати обладнання, знімати та ставити приміщення під охорону

04
Навчання клієнтів

Після встановлення системи наші фахівці нададуть вичерпну інформацію про налаштування обладнання під свої потреби та особливості його використання для досягнення максимальної безпеки

05
Надійне обладнання

Ліцензована високоякісна техніка забезпечить безперебійний контроль за безпекою об'єкту. Устаткування не вийде з ладу у відповідальний момент і прослужить довгі роки

Професійна консультація
разом ми зможемо більше
відгуки
що говорять про нас
CЕМЕН ГУНДЗА

Агентство безпеки, дуже швидка реакція, професійність групи швидкого реагування моя безпека в надійних руках дякую вам.

СВЕТЛАНА РАДОВАНОВА

Агентство безпеки працює чудово, професійно підійшли до установки сигналізації, чуйні менеджери! Дякую за роботу

НАТАЛЬЯ СЕРИКОВА

Мені сподобалася акція, що діє, на послуги))) Плюс оплатила за рік, ще знижка додалася. Ціна на обладнання така ж як у всіх, на мою думку. Нема хитро-захованих виплат.

АНДРЕЙ ДЮКОВ

Свої обов'язки виконують якісно, не чув жодного разу, щоб охорону цієї компанії побили грабіжники. Користуюсь їх послугою 911 на мобільному, якщо ставитиму будинок під охорону - вже знаю кого виберу!