Охорона виробничих об'єктів
Агентство Безпеки ЗЕВС - один із лідерів на ринку охоронних послуг у м. Одеса та її області

Охорона виробничих об'єктів

про послугу

Наші обов'язки

За потреби фізична охорона об'єктів в Одесі здійснюється співробітниками, які мають при собі вогнепальну зброю та спецзасоби, за допомогою яких вони можуть нейтралізувати будь-яку загрозу. Охоронці можуть виконувати свої посадові обов'язки у цивільному одязі або у форменому обмундируванні. Рішення про форму одягу приймає замовник послуги з охорони об'єктів в Одесі.

До стандартних обов'язків співробітників служби безпеки на будь-яких сучасних об'єктах зазвичай належать:

  • забезпечення безпеки відвідувачів та персоналу, режиму пропуску та контролю, порядку, встановленого на об'єкті;
  • охорона всіх наявних матеріально-технічних та товарних цінностей, захист від сторонніх осіб наявних приміщень та територій;
  • виявлення непередбачених ситуацій (пригоди та виробничі аварії, стихійні лиха, затоплення, загоряння) на території, що охороняється, їх попередження та усунення;
  • припинення заподіяння шкоди (матеріального) майну об'єкта, що охороняється.

Охорона об'єктів в Одесі може вимагати від працівників агентства безпеки виконання та інших обов'язків. Наприклад, якщо охороняється великий торговий центр, співробітники АБ «ЗЕВС»:

  • припиняють спроби крадіжок товарів, вжиті персоналом магазину чи покупцями;
  • організовують спеціальний пропускний режим, що враховує особливості роботи торговельного підприємства;
  • забезпечують психологічний та фізичний захист персоналу торговельного центру та їх майна;
  • запобігають псуванню майна магазину.
  • забезпечують пожежну безпеку

На будівельних об'єктах наші співробітники контролюють (за потреби) периметр будмайданчика, відповідають за збереження техніки, обладнання, матеріалів для будівництва, організовують посади для перевірки автомобільного транспорту, виконують інші обов'язки, прописані в договорі. У тих випадках, коли ми здійснюємо охорону офісних приміщень, громадських будівель, підприємств сфери послуг та торгівлі, співробітники АБ «ЗЕВС» надають інформаційну допомогу відвідувачам.

Найчастіше стовідсотково надійний захист будь-якої території забезпечується комплексом фізичної та пультової охорони об'єктів в Одесі. Така схема захисту будь-якого об'єкта є гарантією збереження матеріальних цінностей, життя та здоров'я всіх працівників та гостей, які відвідують його.

Професійна консультація
разом ми зможемо більше
відгуки
що говорять про нас
CЕМЕН ГУНДЗА

Агентство безпеки, дуже швидка реакція, професійність групи швидкого реагування моя безпека в надійних руках дякую вам.

СВЕТЛАНА РАДОВАНОВА

Агентство безпеки працює чудово, професійно підійшли до установки сигналізації, чуйні менеджери! Дякую за роботу

НАТАЛЬЯ СЕРИКОВА

Мені сподобалася акція, що діє, на послуги))) Плюс оплатила за рік, ще знижка додалася. Ціна на обладнання така ж як у всіх, на мою думку. Нема хитро-захованих виплат.

АНДРЕЙ ДЮКОВ

Свої обов'язки виконують якісно, не чув жодного разу, щоб охорону цієї компанії побили грабіжники. Користуюсь їх послугою 911 на мобільному, якщо ставитиму будинок під охорону - вже знаю кого виберу!