Супровід вантажів під час транспортування ▶️ЗЕВС
Агентство Безпеки ЗЕВС - один із лідерів на ринку охоронних послуг у м. Одеса та її області

Охорона та супровід вантажів

Одним із напрямків роботи Агентства Безпеки "ЗЕВС" є перевезення та супровід цінних вантажів по Україні. Ми співпрацюємо з банками, логістичними та транспортними організаціями, а також з представниками малого та середнього бізнесу. Охорона вантажу – гарантія його своєчасного та безпечного прибуття до пункту призначення.

Довіряючи організацію охорони майна при транспортуванні Агентству Безпеки "ЗЕВС", Ви можете бути впевнені в безпечному маршруті та збереженні вантажу на всьому шляху.

про послугу

Переваги охорони та супроводу вантажів

Насамперед ми орієнтуємося на комплексний підхід у забезпеченні безпеки вантажних перевезень великих компаній та перевізників. Ми практикуємо концепцію охорони на всіх етапах її слідування та несемо відповідальність за доставку.

  • Нашим клієнтам надається наступний перелік послуг:
  • Супровід небезпечних вантажів;
  • Доставка  габаритних і малогабаритних вантажів;
  • Супровідний спецтранспорт;
  • Складання безпечного маршруту;
  • Вибір транспорту.

Ми працюємо як на супровід легкового або вантажного автомобіля замовника, так і броньованого спецавтомобіля для транспортування дорогих речей та коштів. Агентство Безпеки «ЗЕВС» допоможе підібрати транспортний засіб, що ідеально підходить для Вашого випадку.

Професійна консультація
разом ми зможемо більше
відгуки
що говорять про нас
CЕМЕН ГУНДЗА

Агентство безпеки, дуже швидка реакція, професійність групи швидкого реагування моя безпека в надійних руках дякую вам.

СВЕТЛАНА РАДОВАНОВА

Агентство безпеки працює чудово, професійно підійшли до установки сигналізації, чуйні менеджери! Дякую за роботу

НАТАЛЬЯ СЕРИКОВА

Мені сподобалася акція, що діє, на послуги))) Плюс оплатила за рік, ще знижка додалася. Ціна на обладнання така ж як у всіх, на мою думку. Нема хитро-захованих виплат.

АНДРЕЙ ДЮКОВ

Свої обов'язки виконують якісно, не чув жодного разу, щоб охорону цієї компанії побили грабіжники. Користуюсь їх послугою 911 на мобільному, якщо ставитиму будинок під охорону - вже знаю кого виберу!