Послуги фізичної охорони людини в Одесі ▶️ЗЕВС
Агентство Безпеки ЗЕВС - один із лідерів на ринку охоронних послуг у м. Одеса та її області

Фізична охорона

Забезпечення фізичної охорони є важливим пунктом для організації системи безпеки будь-якого об'єкта. Присутність на об'єкті спеціально підготовлених співробітників нашого агентства знижує ризик скоєння злочинів на ньому. Наша мета – забезпечити надійну охорону, безпеку життя та бізнесу клієнта.

АБ «ЗЕВС» – гарант вашої фізичної безпеки та душевного спокою у світі, повному ризиків та небезпек. Наші бійці, оператори та технічні фахівці допоможуть вам використати у своєму повсякденному житті всі можливості пультової, технічної та фізичної охорони людей або об'єктів.

про послугу

ПЕРЕВАГИ ФІЗИЧНОЇ ОХОРОНИ

Фахівці нашої компанії розробляють індивідуальну систему безпеки, встановлюють пости охорони та технічні засоби захисту. Співробітники АБ "ЗЕВС" здійснюють безпосередній контроль порядку та безпеки на об'єкті, забезпечують контрольно-пропускний режим. У разі тривоги, на об'єкт, що охороняється, оперативно прибуває Група Швидкого Реагування на допомогу фізичному посту та забезпеченню порядку на території, що охороняється.

Цілодобово Спостереження за територією об'єкту 24/7
Оперативно Миттєве реагування на ситуації будь-якої складності;
Надійно Повна автоматизація системи захисту;
Вигідно Лояльні тарифи та зручна система оплати
послуги

ПОСЛУГИ ФІЗИЧНОЇ ОХОРОНИ

VIP-охрана [ожидает перевода]

Физически подготовленный, интеллигентный и воспитанный охранник гарантирует безопасность для персон особой важности. Телохранитель обладает физическими навыками защиты, умеет быстро реагировать и соблюдает конфиденциальность...

Перейти до послуги

Охорона виробничих об'єктів

Перейти до послуги

Охорона масових заходів

Захист урочистостей будь-якого масштабу дозволяє запобігти ризику прояву злочинних дій зловмисників, виникнення терактів або масових заворушень.

Перейти до послуги

Охорона та супровід вантажів

Ми гарантуємо своєчасне та безпечне прибуття цінних вантажів у будь-яку точку України. Послуга актуальна для банків, логістичних та транспортних компаній, підприємств малого та середнього бізнесу.

Перейти до послуги
Переваги
ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ НАС
01
Швидке реагування

Завдяки сучасному автопарку та цілодобовому патрулюванню ГБР в Одесі та Одеській області оперативно приїдемо на виклик, якісно вирішимо ситуацію будь-якої складності. Можлива силова підтримка від мобільних груп

02
Контроль 24/7

Ми настільки впевнені в якості послуг, що надаються, що готові взяти на себе матеріальну відповідальність за заподіяну шкоду у разі бездіяльності або неправильних дій співробітників охорони.

03
Висока якість

Поєднання кваліфікованої служби охорони та сучасного ліцензованого обладнання дозволяє забезпечити максимальний рівень безпеки, організувати пропускний режим на об'єкті, запобігти крадіжкам та підтримувати порядок.

04
Гарантія компенсації

У команді лише найкращі фахівці безпеки у чудовій фізичній формі. У власному тренувальному центрі персонал регулярно тестується на відповідність вимог та проходить курси підвищення кваліфікації.и

05
Клієнтоорієнтованість

Надаємо повний комплекс послуг та гнучку систему оплати. Заходи безпеки розробляються індивідуально під клієнта з урахуванням специфіки його бізнесу. Перед початком робіт проводимо експертну оцінку рівня безпеки та надаємо рекомендації щодо покращення ситуації

Професійна консультація
разом ми зможемо більше
відгуки
що говорять про нас
CЕМЕН ГУНДЗА

Агентство безпеки, дуже швидка реакція, професійність групи швидкого реагування моя безпека в надійних руках дякую вам.

СВЕТЛАНА РАДОВАНОВА

Агентство безпеки працює чудово, професійно підійшли до установки сигналізації, чуйні менеджери! Дякую за роботу

НАТАЛЬЯ СЕРИКОВА

Мені сподобалася акція, що діє, на послуги))) Плюс оплатила за рік, ще знижка додалася. Ціна на обладнання така ж як у всіх, на мою думку. Нема хитро-захованих виплат.

АНДРЕЙ ДЮКОВ

Свої обов'язки виконують якісно, не чув жодного разу, щоб охорону цієї компанії побили грабіжники. Користуюсь їх послугою 911 на мобільному, якщо ставитиму будинок під охорону - вже знаю кого виберу!

Питання відповідь

Часті питання

Скільки коштує фізична охорона?

Ціна забезпечення фізичної охорони для приватних осіб чи підприємств залежить від вибраних послуг та складності замовлення. Ми розраховуємо вартість охоронних послуг індивідуально з урахуванням ваших особистих вимог та пріоритетів.

Як замовити фізичну охорону?

Спочатку визначте власні пріоритети, вимоги та нормативи фізичної охорони, які потрібні для попереднього аудиту вашого замовлення. Далі заповнюйте форму зворотного зв'язку, замовте дзвінок менеджера або напишіть нам повідомлення у будь-якому з месенджерів.

Що таке послуга "911"?

Програма для смартфону працює на базі безкоштовної програми Alarm Button HD, яка потрібна для активації тривожної кнопки у мобільному телефоні. Наші співробітники настроюють програму персонально для кожного клієнта, щоб викликати групу швидкого реагування одним кліком.