Послуги охорони ▶️Приватне охоронне підприємство "ЗЕВС"
Агентство Безпеки ЗЕВС - один із лідерів на ринку охоронних послуг у м. Одеса та її області

ПОСЛУГИ АГЕНСТВА БЕЗПЕКИ

Послуги АГЕНТСТВА «ЗЕВС» – головна запорука вашої безпеки та спокою. Спеціально підготовлені бійці ГШР, охоронці, інженери та оператори допоможуть створити на 100% ефективну систему безпеки у будь-якому напрямку: у питаннях особистої безпеки, захисту майна, контролю доступу, охорони будь-яких об'єктів. Для організації охоронної діяльності наші співробітники використовують лише сучасні технічні засоби безпеки: охоронну та пожежну сигналізацію, системи відеоспостереження, управління та контролю доступу.

 

 

опис послуг

види охоронних послуг

ПУЛЬТОВА ОХОРОНА
ПУЛЬТОВА ОХОРОНА

Система безпеки складається з технічного обладнання – сигналізації, кнопок тривоги, пульта централізованого спостереження, мобільного додатка. Послуги охоронної сигналізації дозволяють забезпечити миттєвий виїзд співробітників ГШР під час надходження тривожного сигналу на пульт охоронно-пожежного спостереження.

Послуги пультової охорони об'єктів:
Перейти до послуги
ФІЗИЧНА ОХОРОНА
ФІЗИЧНА ОХОРОНА

Забезпечення фізичної охорони є важливим пунктом для організації системи безпеки будь-якого об'єкта. Присутність на об'єкті спеціально підготовлених співробітників нашого агентства знижує ризик скоєння злочинів на ньому. Наша мета – забезпечити надійну охорону, безпеку життя та бізнесу клієнта.

АБ «ЗЕВС» – гарант вашої фізичної безпеки та душевного спокою у світі, повному ризиків та небезпек. Наші бійці, оператори та технічні фахівці допоможуть вам використати у своєму повсякденному житті всі можливості пультової, технічної та фізичної охорони людей або об'єктів.

Послуги фізичної охорони:
Перейти до послуги
Технічні засоби охорони
Технічні засоби охорони

Нові технічні засоби охорони спрямовані на контроль та керування доступом, захист периметра та забезпечення відеоспостереження, оповіщення та керування евакуацією, протипожежний захист. Технічна охорона об'єктів виконується за умовами договору надання комплексу робіт у напрямку захисту.

Послуги технічної системи:
Перейти до послуги
Особиста охорона
Особиста охорона

Організація особистої охорони для публічних чи приватних осіб спрямована на захист клієнта від потенційних ризиків та загроз шляхом постійного супроводу, розробки безпечних маршрутів та дослідження місць відвідування.

Послуги особистої охорони:
Перейти до послуги
Питання відповідь

Часто задавані питання

Де і як замовити охорону?

Замовити послуги охорони, дізнатися вартість тарифів та почитати відгуки реальних клієнтів ви можете у нас на сайті. Замовте зворотний дзвінок нашого менеджера, заповніть форму зворотнього зв'язку або напишіть у месенджерах, щоб повідомити свої побажання. Ми проведемо аудит замовлення та повідомимо ціну обслуговування.

Як відбувається реагування в годину-пік на дорогах?

Екіпажі груп швидкого реагування рівномірно розподілені по території Одеси та області, щоб перекрити всі райони та забезпечити миттєве прибуття на об'єкт у будь-якій точці міста. При отриманні тривожного сигналу оператори проводять розрахунок короткого маршруту з урахуванням пробок і відправляють найближчий патруль.

Що буде, якщо з моєї вини станеться помилковий виклик?

Хибним викликом не вважатиметься ситуація, коли клієнт випадково натиснув кнопку або забув зняти приміщення з сигналізації, але повідомив про це агентство до приїзду бійців ГБР. Якщо група швидкого реагування вже приїхала на адресу клієнта та виклик виявився хибним, необхідно буде сплатити штраф (одразу або разом із абонентською платою).

Скільки часу необхідно групі швидкого реагування для того, щоб прибути по тривозі на об'єкт, що охороняється?

Бійці групи швидкого реагування прибувають на довірений об'єкт у середньому до 7 хвилин, а передачі сигналу оператору досить 30 секунд.

Професійна консультація
разом ми зможемо більше