Послуги охорони ▶️Приватне охоронне підприємство "ЗЕВС"
Агентство Безпеки ЗЕВС - один із лідерів на ринку охоронних послуг у м. Одеса та її області

ПОСЛУГИ АГЕНСТВА БЕЗПЕКИ

Послуги охорони Агентства Безпеки «ЗЕВС» – основа вашої безпеки та спокою. Спеціально підготовлені бійці ГШР, охоронці та особисті охоронці, інженери та оператори створюють ефективну систему заходів та рішень у будь-якому з цих напрямків: у питаннях особистої безпеки, захисту майна, контролю доступу, охорони об'єктів будь-якої складності. Для організації охоронної діяльності пропонуються лише сучасні технічні засоби охоронних та протипожежних систем провідних світових виробників у цій сфері.

опис послуг

види охоронних послуг

ПУЛЬТОВА ОХОРОНА
ПУЛЬТОВА ОХОРОНА

Система безпеки забезпечена комбінацією технічного обладнання - сигналізації, тривожних кнопок, пульта централізованого спостереження та мобільного додатку. Послуги охоронної сигналізації забезпечують миттєвий виїзд співробітників ГШР на час надходження тривожного сигналу на пульт охоронно-пожежного спостереження.

Послуги пультової охорони об'єктів:
Перейти до послуги
ФІЗИЧНА ОХОРОНА
ФІЗИЧНА ОХОРОНА

Співробітники фізичної охорони здійснюють тимчасову або цілодобову охорону по зовнішньому та внутрішньому периметру підприємств, офісних центрів, громадських установ, приватних будинків та ін. Організація фізичної охорони включає патрулювання, контроль доступу, супровід важливих осіб, інженерне оснащення постів та ін.

Послуги фізичної охорони:
Перейти до послуги
Технічні засоби охорони
Технічні засоби охорони

Нові технічні засоби охорони спрямовані на контроль та керування доступом, захист периметра та забезпечення відеоспостереження, оповіщення та керування евакуацією, а також протипожежний захист. Технічна охорона об'єктів виконується за умовами індивідуального договору на надання комплексу заходів щодо захисту та безпеки об'єкта.

Послуги технічної системи:
Перейти до послуги
Особиста охорона
Особиста охорона

Організація особистої охорони для публічних або приватних осіб забезпечує захист клієнта від потенційних ризиків та загроз опрацюванням заходів для захисту клієнта, постійного супроводу, розробки безпечних маршрутів та дослідження місць відвідування.

Послуги особистої охорони:
Перейти до послуги
Питання відповідь

Часто задавані питання

Де і як замовити охорону?

Замовити послуги охорони, дізнатися вартість тарифів та почитати відгуки реальних клієнтів ви можете у нас на сайті. Замовте зворотний дзвінок нашого менеджера, заповніть форму зворотнього зв'язку або напишіть у месенджерах, щоб повідомити свої побажання. Ми проведемо аудит замовлення та повідомимо ціну обслуговування.

Як відбувається реагування в годину-пік на дорогах?

Екіпажі груп швидкого реагування рівномірно розподілені по території Одеси та області, щоб перекрити всі райони та забезпечити миттєве прибуття на об'єкт у будь-якій точці міста. При отриманні тривожного сигналу оператори проводять розрахунок короткого маршруту з урахуванням пробок і відправляють найближчий патруль.

Що буде, якщо з моєї вини станеться помилковий виклик?

Хибним викликом не вважатиметься ситуація, коли клієнт випадково натиснув кнопку або забув зняти приміщення з сигналізації, але повідомив про це агентство до приїзду бійців ГБР. Якщо група швидкого реагування вже приїхала на адресу клієнта та виклик виявився хибним, необхідно буде сплатити штраф (одразу або разом із абонентською платою).

Скільки часу необхідно групі швидкого реагування для того, щоб прибути по тривозі на об'єкт, що охороняється?

Бійці групи швидкого реагування прибувають на довірений об'єкт у середньому до 7 хвилин, а передачі сигналу оператору досить 30 секунд.

Професійна консультація
разом ми зможемо більше

Оплата частинами

До 12 платежiв

  • Придбання за допомогою сервісу "оплата частинами" базового комплекту Starter Kit від AJAX та сплата абонетської плати за рік. Оберіть від 2 до 12 платежів.
Замовити

До 6 платежiв

  • Придбання за допомогою сервісу "оплата частинами" базового комплекту Starter Kit від AJAX.. Оберіть від 2 до 6 платежів.
Замовити

*Після підтвердження від банку успішної оплати, з Вами зв'яжеться менеджер, для погодження дати підписання договору та установки обладнання.