Про компанію - діяльність служби охорони ▶️ «ЗЕВС»
Агентство Безпеки ЗЕВС - один із лідерів на ринку охоронних послуг у м. Одеса та її області

Про компанію

Агентство Безпеки «ЗЕВС» - один із лідерів на ринку охоронних послуг у м. Одеса та її області. Великий досвід роботи, високий рівень кваліфікації фахівців агентства та велика матеріально-технічна база дозволяють нам реалізовувати будь-які проекти в цьому напрямку.
Наша фірма має безліч переваг, починаючи від розширеного комплексу обслуговування і, закінчуючи, фахівцями з високим професійним рівнем. Колектив нашого агентства - професіонали своєї справи, які задіяють свій досвід та навички в процесі роботи, а завдяки великому вибору послуг ми можемо взятися за будь-яке замовлення.

Для великих підприємств, складських комплексів, громадських особистостей, безпека грає найважливішу роль. Охорона – запорука успішного розвитку бізнесу чи особистої безпеки. Ми опрацьовуємо спеціальний проект для кожного замовлення, щоб максимально якісно здійснити свої послуги. Співробітники компанії індивідуально підходять до кожного клієнта, враховуючи його вимоги та побажання.

Надійність та безпека

Також ми маємо великий арсенал вже готових базових проектів. Здорова конкуренція охоронних фірм у м. Одеса та бажання постійно вдосконалюватися, стимулюють вивчати нові методи та технології. Наші фахівці регулярно проводять моніторинг ринкової ситуації, аналізують тематичні форуми та блоги, відвідують виставки та інші заходи. Це дає можливість розробляти нові проекти та використовувати найсучасніші технології.
Насамперед ми проводимо аудит замовлення, вивчаємо його особливості, враховуємо всі побажання клієнта. Далі, готуємо комплекс дій для захисту об'єкта або фізичної особи, включаючи також і технічне оснащення. Охорона об'єкта, навіть найскладнішого, для нас є звичною справою, яку ми знаємо та втілюємо у життя.
Агентство Безпеки «ЗЕВС» стане надійним захисником для Вас та Вашого майна!

+ Стати клієнтом